NetEnt

5.0-vurdering
100% BONUS op til 300 EUR på den første indbetaling!
5.0-vurdering
100% BONUS op til 100 EUR på det første indskud + 100 gratis spins!
4.5-vurdering
100% BONUS op til 100 EUR på den første indbetaling!
5.0-vurdering
100% BONUS op til 100 EUR på det første indskud + 100 gratis spins
4.5-vurdering
100% BONUS op til 200 EUR + 30 gratis spins på den første indbetaling.
5.0-vurdering
100% BONUS op til 100 EUR på den første indbetaling.
4.5-vurdering
100% BONUS op til 300 EUR + 200 gratis spins på den første indbetaling.
4.3-vurdering
100% BONUS op til 1500 EUR + 300 gratis spins på den første indbetaling.
4.0-vurdering
100% BONUS op til 1500 EUR + 300 gratis spins på den første indbetaling.
4.0-vurdering
100% BONUS op til 100 EUR + 100 fre spins på den første indbetaling.

NetEnt

entente logo

NetEnt është një emër i njohur për cdo entuziast të lojërave të kazinosë dhe slotsave. Kjo kompani është prej 20 vitesh një nga udhëheqëset në industrinë e lojërave online. NetEnt u ofron lojtarëve të saj koncepte unike dhe eksperienca emocionuese. Kjo kompani është një nga ofruesit më të mëdhenj të lojërave për kazinotë më të rëndësishme të botës. 

Lojërat janë të dizejuara bukur, me grafika mjaft cilësore falë përkushtimit që NetEnt ka në përdorimin e teknologjive më të avancuara. Gjithashtu lojërat e NetEnt janë të njohura për përqindjet e larta të bonuseve që ofrojnë.

Disa nga lojërat kryesore të NetEnt janë:

  • Aliens
  • Mega Fortune
  • Jack Hammer
  • Blood Suckers

Kompania i ka fillesat  në Suedi, por tani është e vendosur në 2 zyra, në Suedi dhe Malta, ku janë të punësuar më shumë se 700 persona nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 1996 dhe ,edhe pse fillesat e saj kanë qenë në kazinonë tradicionale, ka ditur të rifokusohet dhe ti kushtojë vëmendje të madhe industrisë globale të argëtimit dixhital. 

NetEnt është një kompani që fokusohet në maksimizimin e cilësisë së përvojës së lojtarit gjatë lojës dhe sigurohet që shpërblimet të jenë të drejta dhe atraktive. Cilësia e lojërave është ndër më të lartat edhe për sa i përket grafikave edhe në lehtësinë e përdorimit. 

 Të gjitha këto karakteritika bëjnë që kompania të jetë një nga kompanitë më të sukseshme në fushën e saj, lojërat e së cilës ofrojnë një eksperiencë të pakrahasueshme për cdo lojtar.

 

Nyt Casino 2021, Gslot Casino, $ 200 BONUS + 200 gratis spins !!!

X